Соціальні проєкти

Соціальне підприємництво – це бізнес із соціальною місією.

Соціальне підприємство – діяльність спрямована на інновативну, суттєву та позитивну зміну у суспільстві. В той час коли комерційне підприємство концентрується на примноженні фінансового прибутку, соціальні підприємці ведуть свою діяльність із метою вирішення або пом’якшення соціальних проблем суспільства.

1 Січ - Соціальні проєкти

Безоплатні послуги проживання та харчування для постраждалого населення

Безоплатні послуги проживання та харчування для постраждалого населення Готель «Станіславів» в тісній співпраці з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ,  в рамках допомоги ВПО (вимушено переселеним особам)  упродовж 20 місяців надавав абсолютно безоплатні послуги проживання та харчування для постраждалого населення. Даними послугами скористалися наші громадяни з різних регіонів, як правило: Донецької, Харківської, Херсонської,Київської областей. * Загальна кількість безкоштовно […]

ДЕТАЛЬНІШЕ

1 Лют - Соціальні проєкти

Знижка 15% на послуги проживання військовим з сім’ями

Знижка 15% на послуги проживання військовим з сім’ями Знижка 15% на послуги проживання, яка надається для військовослужбовців та їх сімей. Готель «Cтаніславів» 

ДЕТАЛЬНІШЕ

29 Чер - Соціальні проєкти

Акція “Лікування ран війни”

Акція “Лікування ран війни” Акція від Прикарпатських підприємців. “Лікування ран війни” до дня Конституції 29 червня Готель “Станіславів” надав знижку на свої послуги у розмірі 20%, які були спрямовані на підтримку ЗСУ

ДЕТАЛЬНІШЕ

26 Лип - Соціальні проєкти

Безкоштовна оренда конференційного залу в рамках проектів соціальної роботи для ВПО

Безкоштовна оренда конференційного залу в рамках проектів соціальної роботи для ВПО Готель «Станіславів» на запит БФ “Рокада” надав безкоштовну оренду конференційного залу в рамках проектів соціальної роботи для ВПО. * Загальна кількість безкоштовно наданих годин оренди становить: 11 годин.

ДЕТАЛЬНІШЕ

21 Гру - Соціальні проєкти

Надання безкоштовних послуг з розміщення згідно запиту

Надання безкоштовних послуг з розміщення згідно запиту Надання безкоштовних послуг з розміщення згідно запиту Готель «Станіславів» на запит Відділу Комунікацій Обласної Клінічної Лікарні надав послуги безкоштовного розміщення для : військового фотографа щодо роботи в рамках проекту “Сталеві Духом” https://stalevidukhom.weblium.site військовослужбовця, для проходження реабілітації в ОКЛ. * Загальна кількість безкоштовно наданих діб становить : 8 діб.

ДЕТАЛЬНІШЕ

29 Гру - Соціальні проєкти

Акція до Різдва Христового

Акція до Різдва Христового 25-26 грудня готель «Станіславів» передав 30% денного доходу для придбання дронів-бомберів 15-ій бригаді НГУ на Запорізькому напрямі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

24 Січ - Соціальні проєкти

Безкоштовне розміщення донорів благодійної організації

Безкоштовне розміщення донорів благодійної організації Безкоштовне розміщення донорів благодійної організації Готель «Станіславів» надав безкоштовні послуги розміщення та харчування донорам благодійної організації в рамках реалізації соціальних проектів нашого регіону. * Загальна кількість безкоштовно наданих особо-діб становить 14 од.

ДЕТАЛЬНІШЕ