Соціальні проєкти

Соціальне підприємництво – це бізнес із соціальною місією.

Соціальне підприємство – діяльність спрямована на інновативну, суттєву та позитивну зміну у суспільстві. В той час коли комерційне підприємство концентрується на примноженні фінансового прибутку, соціальні підприємці ведуть свою діяльність із метою вирішення або пом’якшення соціальних проблем суспільства.

1 Січ - Соціальні проєкти

Безоплатні послуги проживання та харчування для постраждалого населення

Безоплатні послуги проживання та харчування для постраждалого населення Готель «Станіславів» в тісній співпраці з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ,  в рамках допомоги ВПО (вимушено переселеним особам)  упродовж 20 місяців надавав абсолютно безоплатні послуги проживання та харчування для постраждалого населення. Даними послугами скористалися наші громадяни з різних регіонів, як правило: Донецької, Харківської, Херсонської,Київської областей. * Загальна кількість безкоштовно […]

ДЕТАЛЬНІШЕ

1 Лют - Соціальні проєкти

Знижка 15% на послуги проживання військовим з сім’ями

Знижка 15% на послуги проживання військовим з сім’ями Знижка 15% на послуги проживання, яка надається для військовослужбовців та їх сімей. Готель «Cтаніславів» 

ДЕТАЛЬНІШЕ

29 Чер - Соціальні проєкти

Акція “Лікування ран війни”

Акція “Лікування ран війни” Акція від Прикарпатських підприємців. “Лікування ран війни” до дня Конституції 29 червня Готель “Станіславів” надав знижку на свої послуги у розмірі 20%, які були спрямовані на підтримку ЗСУ

ДЕТАЛЬНІШЕ

26 Лип - Соціальні проєкти

Безкоштовна оренда конференційного залу в рамках проектів соціальної роботи для ВПО

Безкоштовна оренда конференційного залу в рамках проектів соціальної роботи для ВПО Готель «Станіславів» на запит БФ “Рокада” надав безкоштовну оренду конференційного залу в рамках проектів соціальної роботи для ВПО. * Загальна кількість безкоштовно наданих годин оренди становить: 11 годин.

ДЕТАЛЬНІШЕ

21 Гру - Соціальні проєкти

Надання безкоштовних послуг з розміщення згідно запиту

Надання безкоштовних послуг з розміщення згідно запиту Надання безкоштовних послуг з розміщення згідно запиту Готель «Станіславів» на запит Відділу Комунікацій Обласної Клінічної Лікарні надав послуги безкоштовного розміщення для : військового фотографа щодо роботи в рамках проекту “Сталеві Духом” https://stalevidukhom.weblium.site військовослужбовця, для проходження реабілітації в ОКЛ. * Загальна кількість безкоштовно наданих діб становить : 8 діб.

ДЕТАЛЬНІШЕ

29 Гру - Соціальні проєкти

Акція до Різдва Христового

Акція до Різдва Христового 25-26 грудня готель «Станіславів» передав 30% денного доходу для придбання дронів-бомберів 15-ій бригаді НГУ на Запорізькому напрямі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

24 Січ - Соціальні проєкти

Безкоштовне розміщення донорів благодійної організації

Безкоштовне розміщення донорів благодійної організації Безкоштовне розміщення донорів благодійної організації Готель «Станіславів» надав безкоштовні послуги розміщення та харчування донорам благодійної організації в рамках реалізації соціальних проектів нашого регіону. * Загальна кількість безкоштовно наданих особо-діб становить 14 од.

ДЕТАЛЬНІШЕ

3 Кві - Соціальні проєкти

Ремонт карети швидкої допомоги для захисників

Ремонт карети швидкої допомоги для захисників Чергова карета швидкої допомоги служитиме Захисникам на Донецькому напрямку Нещодавно при Катедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці, що у місті Чернівці, Владика Йосафат Мощич, Єпарх Чернівецький, здійснив Чин освячення карети швидкої допомоги. Даний транспортний засіб служитиме українським Захисникам на Донецькому напрямку.   Ініціатором передачі автомобіля на Донецький напрямок для частини […]

ДЕТАЛЬНІШЕ