Правила проживання

ГОТЕЛЬ СТАНІСЛАВІВ

Правила проживання

1

Правила замовлення

Готель «Станіславів» створює умови для комфортного і безпечного перебування гостей. Готель дбає, щоб Ваше перебування було приємним. Готель зберігає за собою право відмовити споживачу у наданні послуг, який викликає занепокоєння або підозру.

2

Оплата за номери

Поселення та виселення в номер відбувається з 14:00 до 12:00 год. Будь-яке продовження проживання підлягає додатковій оплаті. Про свій намір продовжити термін перебування гість зобов’язаний повідомити на рецепцію до 10:00 в день від’їзду. При цьому термін перебування продовжується за наявності вільних місць. При поселенні у готель з 0:00 до 12:00 (ранній заїзд) та виїзді клієнта з 12:00 до 24:00 (пізній виїзд) плата стягується за пів доби.

3

Бронювання

Зробити замовлення можна по телефону, електронною поштою, факсом, через сайт.

4

Терміни скасування чи зміни бронювання номерів, конференц-залу та конференц-харчування
  • Від 50 до 30 днів — штрафні санкції 15%.
  • Від 30 діб до 15  діб — штрафні санкції 40%.
  • Від 14 до 10 діб — штрафні санкції 50%.
  • Від 9 до 4 діб — штрафні санкції 60%.
  • Від 3 до 1 доби — штрафні санкції 100%.

ГОТЕЛЬ СТАНІСЛАВІВ

Особи, які не проживають в готелі, не мають права перебувати в приміщенні з 23:00 до 7:00. Проживаюча в готелі особа відповідає за поведінку гостей. Проживаюча особа не має права передавати свій номер іншій особі.

Палити в номерах суворо заборонено. Місця для паління — балкони на коридорах.

Готель не несе відповідальності за зберігання цінних речей в номері. (Ви можете безкоштовно передати цінні речі для зберігання на рецепцію). Забуті речі зберігаються у готелі протягом 6 місяців.

Перебування в готелі з домашніми тваринами заборонено.

Гості повинні з повагою відноситись одне до одного та не перешкоджати відпочинку інших. Необхідно зберігати тишу з 23:00 до 7:00.

Будь-який збиток, нанесений готелю, гість зобов’язаний оплатити.

В разі пожежі дійте згідно плану евакуації, який розміщений біля виходу. Не використовуйте електричні прилади. Не паліть в номері.

Допоможіть нам зменшити використання електроенергії. Вимикайте будь-ласка світло, телевізор та інші електроприлади при виході з номеру.