Про нас

з 1899

Українська бурса Святого Миколая

Сучасний комплекс готелю «Станіславів» – це класичне доповнення до історичного міста Івано-Франківська. Сама назва комплексу походить від колишньої назви міста, адже історія будинку починається ще з 1899 року, коли Українською бурсою Святого Миколая на вул. Голуховського (тепер вул. Чорновола, 7) було розпочато будівництво триповерхової кам’яниці. Саме тоді будівля вже почала служити помешканням для багатьох приїжджих студентів та викладачів бурси, а незадіяна площа здавалася в оренду.

Минули десятиліття… Через неналежне відношення будівля втратила свій первозданний вигляд і тільки у 2008 році Івано-Франківським Архієпархіальним Управлінням було прийнято рішення відновити архітектурну пам’ятку, що придало їй ще більше елегантності та шарму

1899

ЛЮКС
НОМЕРИ
КОНФЕРЕНЦ-ЗАЛИ
БАНКЕТНИЙ ЗАЛ
ПАРКОВКА

Готель Станіславів

Сьогодення

Сьогодні адміністративний будинок вражає своєю багатофункціональністю. Він збудований за формулою 2 в 1: готель та офісний центр. Комплекс розташований у самому центрі міста: поєднання затишку та близькості до історичних та ділових об’єктів робить його одним із найпопулярніших закладів серед місцевих підприємців та приїжджих гостей.

Готель Станіславів

Сьогодення

• Загальна кількість номерів – 24
• Загальна кількість конференц-залів – 4
• Банкетний зал – 1
• Готельні номери 4-6 поверхи
• Загальна кількість паркомісць – 50