Зал з круглим столом

В нашому конферец-залі на 45 місць з круглим столом Ви можете провести будь-який захід, ділову зустріч, переговори, нараду, презентацію чи іншого роду комерційне дійство.

Конференц-зал готелю «Станіславів» оснащений сучасним мультимедійним обладнанням: LCD телевізором, мікрофонами, проектором, швидкісним інтернетом, комп'ютером, телефоном, факсом, ксероксом. Площа — 118 м2.

Оренда конференц-залу

Представтесь, будь-ласка
Вкажіть номер Вашого телефону
Invalid Input
Вкажіть число гостей
Вкажіть дату проведення
Invalid Input

Для успішного проведення ділового заходу ми пропонуємо три комфортних конференц-зали та банкетний зал. До Ваших послуг вся необхідна технічна підтримка, сучасна система кондиціонування, опалення, швидкісний Інтернет. Конференц-зали обладнані новітнім презентаційним, звуковим і мультимедійним обладнанням.

Якщо під час Вашої конференції заплановані кава-брейк, фуршет або банкет — наші адміністратори складуть меню згідно Ваших побажань. Залежно від масштабів і тривалості заходу, ми завжди раді запропонувати Вам максимум наших можливостей за оптимальними цінами.

Радимо також звернути увагу на Багатофункціональний комплекс освіти та дозвілля «Станіславів», в якому Ви зможете замовити різноманітні номери, конференц та банкетні зали, з можливістю різних локацій.